0Nákupní košík
je prázdný


Nacházíte se zde: Značka TeslaMojiPomocníci.cz

Značka Tesla

Značka Tesla - české domácí spotřebičeČeská značka Tesla je výrobcem kvalitních domácích pomocníků. Cílem značky je navázat na tradici a hodnotu, kterou má mezi českými spotřebiteli již od roku 1946. Tesla už je tedy symbolem českého bohatství a kvality přes 70 let.

 • 1. Tesla EliteCook K50

  Tesla EliteCook K50

  Multifunkční elektrický tlakový hrnec 7v1: tlakový hrnec, pomalý hrnec, rýžovar, ohřívač jídla, pánev na smažení nebo restování, napařovací hrnec, hrnec na přípravu dušeného masa. S multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem Tesla EliteCook K50 můžete vařit, péct, vařit na páře, smažit, pomalu vařit vaše oblíbená jídla jako například klasický kuřecí vývar, guláš, hovězí pečeni, těstoviny, zelí, perkelt, brambory, rýži, fazole, kuře, chilli, různé druhy masa a další - podobně jako v klasickém tlakovém hrnci.

  Zobrazit detail

  2 489 Kč včetně DPH

 • 2. Tesla EliteCook K70

  Tesla EliteCook K70

  Multifunkční elektrický tlakový hrnec 10v1: tlakový hrnec, pomalý hrnec, rýžovar, jogurtovač, vařič vajíček, ohřívač jídla, pánev na smažení nebo restování, napařovací hrnec, sterilizátor, hrnec na přípravu dušeného masa. S multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem Tesla EliteCook K70 můžete vařit pod tlakem, vyrobit si vlastní jogurt, vařit na páře, využít pomalé vaření nebo odložený start nebo si pochutnat na například na klasickém vývaru, guláši, hovězí/vepřové pečeni, kuřeti, těstovinách, masových kuličkách, zelí, perkeltu, bramborách, rýži, luštěninách a dalších - podobně jako v klasickém tlakovém hrnci.

  Zobrazit detail

  2 889 Kč včetně DPH

 • 3. Tesla SlowCook S600

  Tesla SlowCook S600

  Pomalý hrnec Tesla je výborný pomocník pro všechny, kteří si chtějí připravit plnohodnotné a chutné jídlo, aniž by u vaření trávili dlouhé hodiny. Stačí do něj vložit všechny ingredience, nastavit teplotu s délkou vaření a to je vše. Pomalý hrnec vám svým úsporným vařením připraví jídlo hotové přímo k servírování. 3 stupně výkonu, nerezový design, digitální časovač, vyjímatelná keramická nádoba s objemem 4.7 litru.

  Zobrazit detail

  1 489 Kč včetně DPH

Poradím Vám:

Poradím Vám s nákupemJiří Baloun
tel.: 776 158 727
Po-Pá 8.00-20.00
info@ …nici.cz

Název značky:

 • Tesla

Země původu:

 • Česká republika

Co je pro značku Tesla typické:

 • Kvalitní výrobky s českými popisky

Nacházíte se zde: Značka TeslaMojiPomocníci.cz

MojiPomocnici.cz
Poradíme Vám s nákupem:

Poradím Vám s nákupemJiří Baloun
tel.: 776 158 727
Po-Pá 8.00-20.00
info@mojipomocnici.cz