0Nákupní košík
je prázdný


Nacházíte se zde: Značka TeslaMojiPomocníci.cz

Značka Tesla

Značka Tesla - české domácí spotřebičeČeská značka Tesla je výrobcem kvalitních domácích pomocníků. Cílem značky je navázat na tradici a hodnotu, kterou má mezi českými spotřebiteli již od roku 1946. Tesla už je tedy symbolem českého bohatství a kvality přes 70 let.

 • 1. Tesla AirCook Q30

  Tesla AirCook Q30

  Horkovzdušná fritéza Tesla AirCook Q30 zvládne připravit zdravě a rychle hranolky, rybu, krokety, řízky, zeleninu a další, a to i bez přidání oleje na smažení. Objem 3,8 litru. Fritujte zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez přebytečného oleje. Dárek zdarma: kniha receptů.

  Zobrazit detail

  2 289 Kč včetně DPH

 • 2. Tesla AirCook Q30 bílá

  Tesla AirCook Q30 bílá

  Horkovzdušná fritéza Tesla AirCook Q30 (bílá) zvládne připravit zdravě a rychle hranolky, rybu, krokety, řízky, zeleninu a další, a to i bez přidání oleje na smažení. Objem 3,8 litru. Fritujte zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez přebytečného oleje. Dárek zdarma: kniha receptů.

  Zobrazit detail

  2 289 Kč včetně DPH

 • 3. Tesla AirCook Q10

  Tesla AirCook Q10

  Ideální doplněk pro tlakový hrnec Tesla, vhodný pro všechny hrnce o průměru 24 cm nebo 26 cm, 60 min. Časovač s automatickým vypnutím, dotykový ovládací panel, 5 automatických programů

  Zobrazit detail

  1 989 Kč včetně DPH

 • 4. Tesla AirCook Q60 XL

  Tesla AirCook Q60 XL

  Horkovzdušná fritéza Tesla AirCook Q60 XL zvládne připravit zdravě a rychle hranolky, rybu, krokety, řízky, zeleninu a další, a to i bez přidání oleje na smažení. Objem 6 litrů. Fritujte zdravě pouze pomocí horkého vzduchu bez přebytečného oleje. Dárky zdarma: hranolkovač a kniha receptů.

  Zobrazit detail

  2 989 Kč včetně DPH

 • 5. Tesla EliteCook K50

  Tesla EliteCook K50

  Multifunkční elektrický tlakový hrnec 7v1: tlakový hrnec, pomalý hrnec, rýžovar, ohřívač jídla, pánev na smažení nebo restování, napařovací hrnec, hrnec na přípravu dušeného masa. S multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem Tesla EliteCook K50 můžete vařit, péct, vařit na páře, smažit, pomalu vařit vaše oblíbená jídla jako například klasický kuřecí vývar, guláš, hovězí pečeni, těstoviny, zelí, perkelt, brambory, rýži, fazole, kuře, chilli, různé druhy masa a další - podobně jako v klasickém tlakovém hrnci.

  Zobrazit detail

  2 589 Kč včetně DPH

 • 6. Tesla EliteCook K70

  Tesla EliteCook K70

  Multifunkční elektrický tlakový hrnec 10v1: tlakový hrnec, pomalý hrnec, rýžovar, jogurtovač, vařič vajíček, ohřívač jídla, pánev na smažení nebo restování, napařovací hrnec, sterilizátor, hrnec na přípravu dušeného masa. S multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem Tesla EliteCook K70 můžete vařit pod tlakem, vyrobit si vlastní jogurt, vařit na páře, využít pomalé vaření nebo odložený start nebo si pochutnat na například na klasickém vývaru, guláši, hovězí/vepřové pečeni, kuřeti, těstovinách, masových kuličkách, zelí, perkeltu, bramborách, rýži, luštěninách a dalších - podobně jako v klasickém tlakovém hrnci.

  Zobrazit detail

  3 289 Kč včetně DPH

 • 7. Tesla ThermoCook TMX3000

  Tesla ThermoCook TMX3000

  Multifunkční kuchyňský varný robot Tesla ThermoCook TMX3000, který kromě běžného vaření uvaří i v páře, dusí, restuje, mixuje, hněte těsto, ale vyrobí i jogurt, takže zastoupí několik kuchyňských spotřebičů najednou.

  Zobrazit detail

  4 989 Kč včetně DPH

 • 8. Robotický vysavač Tesla RoboStar T60 černý

  Robotický vysavač Tesla RoboStar T60 černý

  2v1 - vyluxuje i vytře vodou, efektivní inteligentní vysávání s pamětí, podpora pro virtuální zeď, hloubkové čištění, výkonný a tichý digitální motor, turbo režim, HEPA filtr, zásobník na nečistoty s objemem 450 ml, nabíjecí stanice, dálkové ovládání.

  Zobrazit detail

  4 889 Kč včetně DPH

Poradím Vám:

Poradím Vám s nákupemJiří Baloun
tel.: 776 158 727
Po-Pá 8.00-20.00
info@ …nici.cz

Název značky:

 • Tesla

Země původu:

 • Česká republika

Co je pro značku Tesla typické:

 • Kvalitní výrobky s českými popisky

Nacházíte se zde: Značka TeslaMojiPomocníci.cz

MojiPomocnici.cz
Poradíme Vám s nákupem:

Poradím Vám s nákupemJiří Baloun
tel.: 776 158 727
Po-Pá 8.00-20.00
info@mojipomocnici.cz